- Szczegóły
- Odsłony: 15
W dniu 15 kwietnia 37 uczniów z klas 1TC, 3TC, 3TD, 4TF oraz 2 semestru BSII o profilu technik technologii żywności uczestniczyło w wycieczce zawodowej do firmy Mlekovita w Wysokiem Mazowieckiem –
- Szczegóły
- Odsłony: 16
W dniu 13 marca 2026 roku w Zespole Szkół Gastronomicznych odbyły się Lekcje europejskie przeprowadzone w klasach: IITW oraz ITE w ramach zajęć z przedmiotu Biznes i zarządzanie. Spotkania były realizowane przez pracowników Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Białymstoku.
- Szczegóły
- Odsłony: 50
Piątek- 17 kwietnia 2026 (świetlica szkolna koło biblioteki) godz 9:00
Przypominamy o pierwszym spotkaniu uczestników wyjazdu na staż do Granady. Obecność obowiązkowa wszystkich uczniów zakwalifikowanych oraz rezerwowych!
- Szczegóły
- Odsłony: 121
Od dnia 08.04.2026r. w sekretariacie szkoły wydawane są certyfikaty z egzaminów zawodowych. Zapraszamy po odbiór w godzinach 7.30-15.30


