- Szczegóły
- Odsłony: 29
W dniach 7.06.2026-26.06.2026 uczniowie Zespołu Szkół Gastronomicznych w Białymstoku uczestniczą w zagranicznym stażu zawodowym w hiszpańskiej Granadzie w ramach przedsięwzięcia „Gastro Granada" nr FERS-VET-2025-1-PL01-KA122-VET- 000336691, realizowanego w programie Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego (FERS).
- Szczegóły
- Odsłony: 121
Reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w tegorocznej edycji Ekiden Plum 2026, biorąc udział w dwóch sztafetach charytatywnych: 4 × 5 km oraz sztafecie maratońskiej.
- Szczegóły
- Odsłony: 100
Grupa teatralna ZSG zaprasza wszystkich zainteresowanych na spektakl
"Niemoralność A. Dulskiej" na podstawie sztuki "Moralność pani Dulskiej" Gabrieli Zapolskiej.
- Szczegóły
- Odsłony: 90
40 uczniów (2 grupy po 20 uczniów) oraz 4 opiekunów z Zespołu Szkół Gastronomicznych w Białymstoku brało udział w targach branżowych Warsaw Food Expo w Nadarzynie odbywających się w dniach 09-11.06.2026r.



