Galeria

 

Zakończenie roku szkolnego 2025/2026

 

przydział sal na spotkania z wychowawcami

W dniach 7.06.2026-26.06.2026 uczniowie Zespołu Szkół Gastronomicznych w Białymstoku uczestniczą w zagranicznym stażu zawodowym w hiszpańskiej Granadzie w ramach przedsięwzięcia „Gastro Granada" nr FERS-VET-2025-1-PL01-KA122-VET- 000336691, realizowanego w programie Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego (FERS).

Reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w tegorocznej edycji Ekiden Plum 2026, biorąc udział w dwóch sztafetach charytatywnych: 4 × 5 km oraz sztafecie maratońskiej.