Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Wolontariusze w akcji na rzecz hospicjum dziecięcego Drukuj Email
Niedziela, 13 Grudzień 2009 11:59

 


Wolontariusze w akcji na rzecz hospicjum dziecięcego
 
Jedne z białostockich biur podróży uczciło swoją I rocznicę istnienia firmy organizując aukcję i loterię na rzecz hospicum dziecięcego. Impreza charytatywna odbyła się 6 grudnia. Nasi wolontariusze przygotowali świeczniki bożonarodzeniowe, które przeznaczyli na loterię. Przygotowaliśmy kącik dla dzieci: rysunki do kolorowania, figurki gipsowe na choinkę do malowania. Nasze wolontariuszki Kasia i Wiola z IV TD pomagały dzielnie organizatorom witając gości, organizując zajęcia obecnym dzieciom oraz rozprowadzając losy loterii. Dziewczęta - bardzo dziękujemy za pracę!
Opiekunowie SKW

http://www.pomozim.bialystok.pl/Archiwum.htm

Zmieniony: Niedziela, 13 Grudzień 2009 12:15