Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Konkurs Gastronomiczny
Wyszukiwarka
Biblioteka ZSG jest na FB ! Drukuj Email
Czwartek, 19 Marzec 2020 16:43

W każdej sytuacji trzeba umieć znaleźć pozytywne aspekty, nawet jak rzeczywistość wokół nie napawa optymizmem.  Apelujemy do uczniów, aby czas wolny po lekcjach online poświęcili na samokształcenie poprzez czytanie książek. W tym celu założyliśmy grupę na Waszym ulubionym komunikatorze internetowym.  Serdecznie zapraszamy do dołączenia- będziemy informować o ciekawych pozycjach literackich, nie zabraknie też konkursów  z nagrodami ... Bezpośredni link tutaj: https://www.facebook.com/groups/152148219326397

Zachęcamy również do odwiedzania bibliotek cyfrowych, link poniżej :

http://lustrobiblioteki.pl/biblioteki-cyfrowe-polsce/?fbclid=IwAR0kNldUfw6yHvZ3ocd1JgbvcrZCMG4SsdqRk5mNk5g-rivuSBVHEyAZxXg

Życzymy dużo zdrowia !

 

Nauczyciele Bibliotekarze

Zmieniony: Czwartek, 19 Marzec 2020 16:53