Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Konkurs Gastronomiczny
Wyszukiwarka
Kolejna Nowość w Bibliotece ZSG -marzec 2020 Drukuj Email
Poniedziałek, 09 Marzec 2020 20:46

Z nieskrywaną radością informujemy, że nasza biblioteka wzbogaciła się o kolejną pozycję literacką. Białostocki odział Polskiego Towarzystwa Historycznego ofiarował nam publikacje pt. „Honorowi Obywatele Miasta Białegostoku”. Serdecznie zapraszamy wszystkich do biblioteki, a poniżej recenzja uczennicy klasy I TFP- Dominiki Kołosowskiej:


Książka pt. „Honorowi Obywatele Miasta Białegostoku” przedstawia nam zbiór postaci, które w wybitny sposób zasłużyły się dla naszego miasta. Poznajemy szereg osób - księży, ludzi kultury, samorządowców i polityków (warto nadmienić, że w tej grupie znajduje się również Józef Piłsudski). Panteon wyjątkowych ludzi jest układany od 1919 roku i z pewnością stanowi bardzo ciekawe źródło wiedzy. Moim skromnym zdaniem, bardzo dobrze się stało, że mam możliwość korzystać z tej lektury w bibliotece ZSG – naprawdę szczerze polecam!!!:)

Nauczyciele Bibliotekarze

Zmieniony: Poniedziałek, 09 Marzec 2020 20:49