Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Konkurs Gastronomiczny
Wyszukiwarka
Czy to jest przyjaźń? Czy to jest kochanie? Drukuj Email
Poniedziałek, 17 Luty 2020 21:51
W życiu każdej szkoły zdarzają się piękne chwile. Nauczyciele bibliotekarze z okazji walentynek przygotowali autorskie spotkanie poświęcone wierszom o miłości. Uczniowie najpierw wysłuchali wierszy „Miłość szczęśliwa” oraz „Nic dwa razy się nie zdarza” recytowanych w formie audiowizualnej przez samego autora, czyli oczywiście Wisławę Szymborską. Wychowankowie czytali również następujące dzieła: W Szekspir- „Sonet 18”, Agnieszka Osiecka: „Musze coś zrobić z włosami”, K. I. Gałczyński: „Szafirowa romanca”, A Mickiewicz: „Niepewność”, F.Petrarca: „Sonety do Laury” oraz wiele innych. Nie zabrakło również części rozrywkowej w postaci piosenek i tańców. Bardzo dziękujemy Pani Krystynie Niemołocznow oraz klasie I ZBP za wizytę i mamy nadzieje, że impreza trwale zapisze się w corocznym kalendarzu szkoły.


Nauczyciele Bibliotekarze