Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Konkurs Gastronomiczny
Wyszukiwarka
Działanie w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Drukuj Email
Środa, 23 Październik 2019 14:50

15 października 2019 r.  w Centrum Edukacji Nauczycieli odbyło się spotkanie z Panią Zofią Piłasiewicz. które dotyczyło promocji jej książek. Autorka z zawodu jest psychologiem, z pasji podróżniczką oraz fanką książek turystycznych. W latach młodości przeżywała różne rozterki dotyczące tego, co chce konkretnie w życiu robić. Była dość wszechstronną osobą, jej zainteresowania wybiegały poza jeden kierunek, choć najbardziej bliska była jej psychologia.  Pani Zofia podczas wykładu akcentowała ,że każdy ma gen podróżowania, ale rzadko go rozwija, ( osobiście się z tym zgadzam). Pani Zofia bardzo zaangażowała się w podróże, zaczynając od Litwy, Gruzji a kończąc na Syberii, chociaż nie wiadomo czy można w tym przypadku użyć słowa „kończąc” ze względu na ogromne plany w związku z dalszym podróżowaniem.

Opowiadała o kulturze, językach, klimacie oraz jak ona sama się tam odnalazła. Podczas pisania czuła ,że odreagowuje przelewając wszystkie swoje troski na papier. Podsumowując Pani Zofia jest niesamowicie wrażliwą osobą, spostrzegawczą, mądrą, dzieli się swoimi pasjami z innymi ludźmi, mamy nadzieje, że w przyszłości będzie nam dane jeszcze ją spotkać.

Aleksandra Zacharewicz

ucz. kl. III TC

Zmieniony: Sobota, 26 Październik 2019 07:31