Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Klasyliada 2019 – finał VI edycji Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 17 Czerwiec 2019 12:56


4 czerwca 2019 roku w świetlicy szkolnej, odbył się finał VI edycji Klasyliady – Turnieju  wiedzy o historii i dniu dzisiejszym Zespołu Szkół Gastronomicznych. Wzięły w nim udział cztery zespoły klasowe, które uzyskały najlepsze rezultaty w eliminacjach międzyklasowych. Eliminacje odbyły się w dniach  27.03 – 29.03. 2019r., z udziałem 20 klas ZSG.

W finale zaprezentowały się  zespoły  klas:

Uczestnicy finału musieli odpowiedzieć na 10 pytań w rundzie zasadniczej. Były także przygotowane pytania dodatkowe, na wypadek gdyby zespoły osiągnęły taki sam rezultat punktowy. Czas odpowiedzi na pytania wynosił 1 minuty.

Uczestników finału oraz publiczność złożoną z uczniów klas II TF oraz III ZB przywitała wicedyrektor szkoły p. Jolanta Żurawska

Nad prawidłowym przebiegiem finału czuwało jury w osobach:
Wojciech Brański – przewodniczący,
Beata Żukowska,
Irena Charytoniuk

Po zaciętej rywalizacji najlepszym zespołem okazała się drużyna klasy I TE, kolejne miejsca zajęli uczniowie klas: II TC (II miejsce), II TF (III miejsce) i I TC (IV miejsce).

Każdy uczestnik finału otrzymał z rąk p. Jolanty Żurawskiej, wicedyrektor Zespołu Szkół Gastronomicznych, nagrodę książkową oraz pamiątkowy dyplom.  

Pomocą techniczną służyli: Karolina Stankiewicz i Izabela Rakieć z klasy II TF oraz Dominik Kolczykiewicz z kl. III TC. Fotografie ilustrujące tę relację wykonali Sławomir  Szeremeta oraz Dominik Kolczykiewicz.Wojciech Brański

Zmieniony: Poniedziałek, 17 Czerwiec 2019 13:04