Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Nowość w bibliotece ZSG Drukuj Email
Czwartek, 06 Czerwiec 2019 08:57
Z radością informujemy, ze dzięki uprzejmości Dyrektora Szkoły Pana Marka Józefowicza księgozbiór biblioteczny ZSG powiększył się o nową pozycję. Tym razem jest to książka autorstwa Manfred’a Spitzer”a pt. „Cyberchoroby, jak cyfrowe życie rujnuje nasze zdrowie”. W zestawie z książką otrzymaliśmy dwie płyty CD na temat uzależnień, zagrożeń i chorób XXI wieku. Uważamy, że w dobie rozwoju cyfrowej konsumpcji takie pomoce naukowe mają duży wpływ edukacyjno-wychowawczy i stanowią realną pomoc dla młodzieży. Zapraszamy wszystkich pedagogów do zapoznania się z powyższymi pozycjami, które z pewnością wzbogacą lekcje wychowawcze.

Nauczyciele Bibliotekarze