Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Targi edukacyjno – zawodowe Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 21 Maj 2019 21:04
W dniu 28 marca 2019 roku na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbyły się II subregionalne targi edukacyjno – zawodowe. Organizatorem była Białostocka Fundacja Kształcenia Kadr jako Lider projektu: „Dobry Zawód – Fajne Życie – popularyzacja kształcenia zawodowego w województwie podlaskim”. Targi – to okazja do rozbudzenia wśród uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum zainteresowania edukacją prowadzącą do uzyskania zawodu.
Naszą szkołę reprezentowała delegacja w składzie: Pan Dyrektor Marek Józefowicz i uczniowie: Gabriela Baranowska z kl. III TD, Łukasz Jackowski z kl. III TD, Karolina Wołosik z kl. II TF, Julia Jaźwińska z kl. III TF, Dominika Bieleninik z kl. III TF, Łukasz Jackowski z kl. III TD, Paweł Harasim z kl. I TD, Bartek Gąsiniak z kl. IV TE. Opiekę nad uczniami sprawowały Pani Joanna Kurszel i Pani Agnieszka Okuniewska.
W związku z modyfikacją systemu nauczania zgodnego z legislacją obowiązującą w najnowszym prawie oświatowym udzielaliśmy informacji zainteresowanym uczniom o naszej zmienionej ofercie edukacyjnej. Nasi uczniowie wykazali się wysokim poziomem wiedzy na temat szkoły oraz wzorową kulturą osobistą w kontaktach z zainteresowanymi kandydatami.
Targi cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum.
Bardzo dziękuję naszym wychowankom za bogatą prezentację oferty edukacyjnej naszej szkoły.

Joanna Kurszel
 
 

Zmieniony: Wtorek, 21 Maj 2019 21:11