Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Konkurs Gastronomiczny
Wyszukiwarka
Gastronomik czyta dzieciom vol. 4 Drukuj Email
Piątek, 05 Kwiecień 2019 00:00

W dniu 04.04.2019r. nasi uczniowie po raz kolejny wzięli udział w akcji „Gastronomik czyta dzieciom”. Tym razem zostali zaproszeni na „Międzynarodowy Dzień Czytania Tolkiena”. Po przeanalizowaniu twórczości mistrza mieli okazję zapoznać się również z pierwiastkami filozoficznymi zebranymi przez Jeana-Claude’a Carrierea. W nagrodę za twórcze działanie zostali obdarowani książkami oraz smyczami do kluczy z logiem biblioteki. Bardzo dziękujemy Kierowniczce filii nr 13 Książnicy Podlaskiej- Pani Jolancie Syty. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z fotogalerią: