Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Wycieczka do papugarni Drukuj Email
Poniedziałek, 10 Grudzień 2018 22:58

Dnia 03.12.2018 r. klasa I TC, która wygrała główną nagrodę w otrzęsinach udała się o godzinie 13.00 do papugarni. Był to czas spędzony na integracji i poznawaniu środowiska przyrodniczego, poprzez zabawę i karmienie papug. Uczniowie byli bardzo zainteresowani, tym co się działo, dowiedzieli się dużo ciekawych rzeczy na temat funkcjonowania tych jakże barwnych ptaków.

Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom, zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

SU

 

Zmieniony: Poniedziałek, 10 Grudzień 2018 23:03