Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
MIKOŁAJKI W ZSG Drukuj Email
Wtorek, 04 Grudzień 2018 13:18

 

UWAGA UCZNIOWIE!

Informujemy, że na Mikołajki (6 grudnia) Samorząd Uczniowski zaprasza na akcję pt. „Świąteczna atmosfera”. Otóż każdy kto tego dnia ubierze świąteczny strój (cokolwiek, aby było świąteczne) będzie obligatoryjnie zwolniony z pytania podczas lekcji i niezapowiedzianych kartkówek przez cały dzień. Dodatkowo najlepsze przebranie zostanie uhonorowane nagrodą specjalną SU.

Samorząd Uczniowski
Zmieniony: Wtorek, 04 Grudzień 2018 13:22