Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Konkurs Gastronomiczny
Wyszukiwarka
Reklama
Patriotyczna gazetka Drukuj Email
Czwartek, 22 Listopad 2018 19:24

W związku z obchodami stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości przygotowaliśmy patriotyczną gazetkę, która znajduje się w gablotce szkolnej. Serdecznie zapraszamy wszystkich do obejrzenia i jednocześnie BARDZO dziękujemy naszym aktywom bibliotecznym za pomoc w realizacji, a w szczególności Natalce Boćkowskiej z klasy IV TD.

Nauczyciele bibliotekarze