Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Zajęcia laboratoryjne na Politechnice Białostockiej. Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Piątek, 16 Listopad 2018 22:33

6 listopada 2018 roku grupa uczniów z klas III i IV razem z Panią Ireną Charytoniuk wybrało się na zajęcia chemiczne w laboratorium chemicznym  na Wydziale Budownictwa i Inżynierii środowiska Politechniki Białostockiej. Celem naszych zajęć było oznaczanie kwasu solnego metodą miareczkowania. Zadanie te nie sprawiło nam żadnych problemów. Poprzez takie zajęcia możemy dowiedzieć się jak wygląda prawdziwa chemia, a nie tylko uczyć się teorii z książek. Wyjście na Politechnikę Białostocką sprawiło nam wiele radości, pogłębiło naszą wiedzę oraz miło spędziliśmy tam czas. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie w laboratorium i spróbowanie swoich sił w kolejnych doświadczeniach. 

Monika Markowska, Aleksandra Roszczenko kl. IV TF
 
Zdjęcia
 
 
 
 
 
 
 

Zmieniony: Piątek, 16 Listopad 2018 22:39