Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Konkurs Gastronomiczny
Wyszukiwarka
Reklama
"Mazurek Dąbrowskiego - Hymn Rzeczpospolitej Polskiej" Drukuj Email
Czwartek, 01 Listopad 2018 21:10


Minister Edukacji Narodowej oraz Rada Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej zapraszają wszystkie przedszkola, szkoły oraz placówki oświatowe w kraju i za granicą do włączenia się w akcję „Rekord dla Niepodległej”. Akcja polega na tym, że w piątek, 9 listopada 2018 r. o godzinie 11:11, w ramach świętowania 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, wspólnie zostanie zaśpiewamy 4-zwrotkowy hymn narodowy. Także nasza szkoła weźmie udział w tej akcji, na zasadach przedstawionych przez Pana Dyrektora na Radzie Pedagogicznej Aby właściwie się do niej przygotować wskazanym byłoby przypomnieć całej szkolnej społeczności pełny tekst naszego hymnu narodowego:opr. Wojciech Brański