Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Uczniowie ZSG w Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego Drukuj Email
Wtorek, 30 Październik 2018 19:38

 


W dniu 17 października z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie ZSG odwiedzili Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego w Białymstoku. Uczestniczyli w wykładzie poświęconemu powstaniu styczniowemu na białostockiej ziemi. Uważamy, że takie wycieczki pogłębiają wiedzę na temat historii naszej Ojczyzny i są cennym doświadczeniem integrującym naszych wychowanków z ludźmi kultury i sztuki.  W wycieczce uczestniczyły uczennice klasy III TF: Patrycja Pankowska, Anna Trzeszczkowska i Magdalena Wardach.

 


 

                                                                                                                   

     Nauczyciele bibliotekarze

Zmieniony: Wtorek, 06 Listopad 2018 15:34