Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Nowości w bibliotece szkolnej 2018 r. Drukuj Email
Poniedziałek, 15 Październik 2018 21:29

 

 

 

Z nieskrywaną radością informujemy, że biblioteka szkolna została wzbogacona o kolejne pozycje książkowe. Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości otrzymaliśmy następujące książki: „100 Polskich Legionistów” oraz „100 na 100-Antologia Komiksu Na Stulecie Odzyskania Niepodległości”.

W pierwszej publikacji przedstawiono sylwetki 100 polskich legionistów, zarówno wysoko postawionych oficerów, jak i szeregowych żołnierzy. Do książki zostały dołączone także unikatowe portrety opisywanych postaci autorstwa malarza Piotra Rafałko. Aby jeszcze lepiej poczuć klimat tamtych czasów, na dwóch płytach dołączonych do książki można posłuchać pieśni legionowych, zarówno tych powszechnie znanych, jak i tych już nieco zapomnianych. Kolejna pozycja to dzieło na miarę stulecia odzyskania niepodległości- patriotyczny komiks, którego wykonanie oraz przesłanie stoi na bardzo wysokim poziomie.

Bardzo dziękujemy Dyrekcji szkoły za szczodrość oraz zapraszamy wszystkich do biblioteki w celu obejrzenia nowych nabytków.

Zmieniony: Poniedziałek, 15 Październik 2018 21:37