Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Konkurs Gastronomiczny
Wyszukiwarka
Reklama
Konkurs Wiedzy o Prawie Pracy "Poznaj swoje prawa w pracy". Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Niedziela, 30 Wrzesień 2018 21:24
Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Białymstoku serdecznie zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w VI edycji Konkursu Wiedzy o Prawie Pracy "Poznaj swoje prawa w pracy". W latach ubiegłych konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, uczniowie z województwa podlaskiego trzykrotnie stanęli na podium na szczeblu centralnym.

Regulamin znajduje się na stronie internetowej https://www.pip.gov.pl/pl w zakładce "Konkursy". Na stronie znajduje się również pomocnicza baza pytań. Pierwszy etap szkolny konkursu - test w formie papierowej, przeprowadza Szkolny Komitet Konkursowy i wyłania dwóch uczniów do reprezentowania szkoły na etapie regionalnym.

Termin składania zgłoszeń (załącznik do regulaminu- karta zgłoszenia szkoły) upływa dnia 31.10.2018r.

Zgłoszenia do konkursu:
Barbara Wysocka
Zmieniony: Poniedziałek, 01 Październik 2018 20:42