Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Przemysław Marczuk- barman Flair Drukuj Email
Poniedziałek, 18 Czerwiec 2018 20:4417-go maja 2018 roku odbyło się spotkanie uczniów naszej szkoły z absolwentem: Przemysławem Marczukiem. Przemek ukończył klasę kelnerską Technikum Gastronomicznego w Białymstoku. Jest osobą bardzo zapracowaną, lecz i on znalazł dla nas czas i podzielił się z naszą młodzieżą wizją własnej ścieżki kariery zawodowej. Opowiadał o tym, że już w szkole brał udział w konkursach barmańskich. Ciężka praca, wiele godzin spędzonych na przygotowaniach do konkursów, kursy i szkolenia- to wszystko przyczyniło się do tego, że dzisiaj Przemek jest człowiekiem sukcesu!

Warto wspomnieć o nagrodach i tak:

2017:
- I pierwsze miejsce w kategorii usługi specjalne podczas Gali Branży Weselnej 2017

2016:
- III miejsce After Hours Flair Competition w Rzymie

2015:
- I miejsce Coffee Flair Competition w Neapolu
- V miejsce Flair'n'Style vol. 5 w Olsztynie

2014:
- II miejsce w Łódzkim Meetingu Barmańskim w Łodzi
- IV miejsce Old Skool Rules w Londynie
- V miejsce Loolapaloosa Flair Championship w Mediolanie
- V miejsce Roadhouse World Flair w LondyniePrzemysław Marczuk jest jednym z najbardziej doświadczonych barmanów Flair w Polsce. Blisko 70-krotny uczestnik konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych. Zdobywca wielu podium. Przemysław organizuje również warsztaty i szkolenia barmańskie.

Jest właścicielem firmy "Przystanek Bar", a mimo to zawsze znajdzie czas , aby pomagać innym.Motto Przemka to: „Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te trudne do wykonania!”Przemek ma również pasje. To wspinaczka wysokogórska.To ostatnio zdobyty szczyt! Przemku- gratulujemy!!!
Mnich (słow. Mních, niem. Mönch, węg. Barát[1]) – szczyt o wysokości 2068 m n.p.m. położony w polskich Tatrach Wysokich, w Dolinie Rybiego Potoku

http://www.przemyslawmarczuk.pl/

https://www.youtube.com/watch?v=nw8zhJLGkAU

Barbara Wysocka

Zmieniony: Środa, 19 Wrzesień 2018 19:30