Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Jarosław Młynarczyk- menager w Hotelu "Pod Herbem" w Białymstoku. Drukuj Email
Poniedziałek, 18 Czerwiec 2018 20:27

 

Spotkanie z absolwentem- Jarosław Młynarczyk:

Dnia 17-11-2017 roku odbyło się spotkanie naszym absolwentem: Jarosławem Młynarczykiem. Jarek opowiadał uczniom klasy IIITE o tym, jak odnieść sukces w życiu. Choć ma dopiero 23 lata , wielu może się od niego sporo nauczyć.

Po ukończeniu naszej szkoły z wyróżnieniem, rozpoczął studia na Uniwersytecie w Białymstoku, w kierunku : filozofia i etyka.

„ Jarek, czyli filozof-i w życiu, i na uczelni. Pracownik nocnych zmian w restauracji, uwielbia szkocką whisky i gorzką czekoladę”- tak sam o sobie mówi.

Młodzież słuchała i nie mogła uwierzyć w to, że tak młody człowiek ma już za sobą całe pasmo sukcesów. Już podczas nauki w naszej szkole, w klasie o profilu technik żywienia i usług gastronomicznych, był wielokrotnie finalistą konkursów i olimpiad z zakresu wiedzy o ekonomii, finansach i przedsiębiorczości.

Obecnie student i menager w Hotelu” Pod Herbem” w Białymstoku. Często udziela się charytatywnie. Dla naszych uczniów też znalazł czas!Sukces to działanie na najwyższym poziomie możliwości jednostki, w kierunku spełnienia jej marzeń i pragnień przy jednoczesnym zachowaniu równowagi pomiędzy wszystkimi płaszczyznami życia. Innymi słowy sukces jest to stan zamierzony, zrealizowany w przeciągu pewnego czasu. A więc każdy z nas może zostać człowiekiem sukcesu- trzeba tylko chcieć!

Serdecznie dziękujemy !
Barbara Wysocka

Zmieniony: Środa, 19 Wrzesień 2018 19:29