Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Akcja charytatywna Drukuj Email
Wtorek, 18 Wrzesień 2018 19:40

Zapraszamy do udziału w akcji charytatywnej: „Zbiórce plastikowych nakrętek”


Pomagając innym pomagasz sobie!

Kolejny rok zbieramy nakrętki pomagając niepełnosprawnym dzieciom: 12-letniej Emilce Pietruczuk oraz 8-letniemu Tomkowi Citko.

Bardzo dziękujemy wszystkim za dotychczasową pomoc i jednocześnie prosimy o kontynuowanie współpracy w imię wyższego dobra. Pomaganie innym niesie ze sobą szeroki wachlarz pozytywnych wartości – uszlachetnia serce, inspiruje do uśmiechu i stawania się lepszą wersją samego siebie każdego dnia. Ze względu na charytatywny wymiar akcji uczestnictwo jest bezinteresowne!
 
Ps. Dla najbardziej zaangażowanych wychowawcy przewidzieli nagrody w postaci punktów

Gwarantujemy Wam – 10 pkt za jednorazowy udział w akcji. Każdy ma prawo do trzykrotnego udziału w różnych formach aktywności (max 30 pkt przyznawanych raz w semestrze). Nakrętki proszę wrzucać do skrzynki przy wejściu do szatni.

koordynator akcji – Joanna Kurszel (biblioteka szkolna) wrzesień 2018r.
Zmieniony: Wtorek, 18 Wrzesień 2018 19:46