Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Konkurs Gastronomiczny
Wyszukiwarka
Reklama
XVIII Międzynarodowy Marsz Pamięci Zesłańców Sybiru Drukuj Email
Wtorek, 18 Wrzesień 2018 19:09
 
 
W dniach 6-7 września 2018 roku odbyły obchody związane z XVIII Międzynarodowym Marszem Pamięci Zesłańców Sybiru. Ich kulminacyjnym punktem, był uroczysty przemarsz spod Pomnika Katyńskiego położonego w Parku Konstytucji 3 Maja do kościoła pw. Ducha Świętego przy ulicy Sybiraków na osiedlu Piasta. Tytuł tegorocznego Marszu brzmiał „Przez Sybir do Niepodległej”. Wzięło w nim udział kilkanaście tysięcy uczestników, w tym także reprezentacja Zespołu Szkół Gastronomicznych w Białymstoku złożona z pocztu sztandarowego w skład którego wchodzili: Edyta Milewska, Aleksandra Kiszkiel z klasy IV TW, Dominik Kolczykiewicz z kl. III TC oraz towarzyszących im uczniów klasy II TF: Karoliny Wołosik, Jolanty Wiśniewskiej oraz Jakuba Trochimiuka. Opiekę nad uczniami sprawował nauczyciel biblioteki p. Joanna Kurszel.

 
 
 

 
 
 
Wojciech Brański
fot. Karolina Wołosik
Zmieniony: Wtorek, 18 Wrzesień 2018 19:21