Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
„Z miłości do niepodległej Ojczyzny… – życie i działalność gen. Władysława Andersa (1892-1970)” Drukuj Email
Niedziela, 10 Czerwiec 2018 20:56

 

 

Prezentowane niżej slajdy pochodzą z prezentacji multimedialnej uczennicy klasy III TF Moniki Markowskiej przygotowanej na  Wojewódzki Konkurs Historyczny  „Z miłości do niepodległej Ojczyzny…  – życie i działalność gen. Władysława Andersa (1892-1970)”

Konkurs, którego organizatorem był Zespół Szkół Technicznych im. gen. Władysława Andersa w Białymstoku przewidziany był dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych miasta Białegostoku i terenu województwa podlaskiego. Celem konkursu było: poznanie i przybliżenie uczniom sylwetki i działalności jednego z najdzielniejszych i najbardziej ofiarnych polskich żołnierzy II wojny światowej – gen. Władysława Andersa, rozbudzenie zainteresowania historią Polski wśród jego uczestników kształtowanie postaw patriotycznych oraz emocjonalnego stosunku do dziejów Polski, a także zainspirowanie do pracy twórczej i rozwijania własnej kreatywności.

Prezentacja znalazła uznanie w oczach jury konkursu – uczennica zajęła I miejsce w kategorii multimedialnej.

Wojciech Brański

 

Zmieniony: Niedziela, 10 Czerwiec 2018 21:12