Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Nowość w Bibliotece ZSG 2018 Drukuj Email
Poniedziałek, 04 Czerwiec 2018 20:02

W życiu każdej szkoły zdarzają się piękne chwile. Biblioteka szkolna ZSG w ramach projektu „Szef dla Młodych Talentów” otrzymała w prezencie książkę „Mix Młodych Talentów”. Bardzo dziękujemy za otrzymany prezent i serdecznie zapraszamy do przeczytania. Nasz nowy nabytek to przede wszystkim szerokie spectrum wiedzy, które z pewnością przyda się naszym uczniom i nauczycielom. Warzywa, owoce, mrożonki, wołowina-z tej pozycji książkowej dowiemy się jak przyrządzić je w najlepszy możliwy sposób. Poznamy również kulisy pracy w branży gastronomicznej.

Jeszcze raz zapraszamy do biblioteki.

Nauczyciele Bibliotekarze