Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Konkurs Gastronomiczny
Wyszukiwarka
Dzień Dziecka w Bibliotece ZSG 2018 Drukuj Email
Poniedziałek, 04 Czerwiec 2018 19:56
W życiu każdej szkoły zdarzają się piękne chwile. W ramach dnia dziecka biblioteka szkolna ZSG przygotowała prezenty dla czytelników. Każdy kto odwiedził tego dnia bibliotekę otrzymał widokówkę z wierszem lub elegancką zakładkę. Gratulujemy szczęśliwcom ( ze względu na wejście ustawy RODO nie mamy możliwości publikacji nagrodzonych ) i jeszcze raz udowadniamy, że biblioteka jest przyjaznym miejscem dla ucznia. Jednocześnie bardzo dziękujemy naszym wychowankom, bo gadżety, które mamy możliwość rozdawać otrzymaliśmy dzięki ich wzorowej postawie przy innych działaniach, z placówkami współpracującymi z biblioteką ZSG.

Nauczyciele Bibliotekarze
Zmieniony: Poniedziałek, 04 Czerwiec 2018 20:02