Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Relacja z Etapu Rejonowego MISTRZOSTW PIERWSZEJ POMOCY POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Niedziela, 27 Maj 2018 20:05
12 kwietnia 2018, po wielu przygotowaniach wraz z drużyną, w której skład wchodzili: Katarzyna Bykowska, Hubert Tulkis, Agnieszka Szymusiuk, Bartłomiej Gąsiniak, Natalia Łazarczyk wraz z opiekunem Honoratą Husiatyńską, udaliśmy się na zawody sprawdzające nasza wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Konkurs odbył się w Zespole Szkół Rolniczych w Białymstoku przy ulicy Suchowolca. 
Olimpiada składała się z 3 scenek rodzajowych oraz testu. Pierwsza scenka przedstawiała potrącenie kobiety przez samochód, druga przedstawiała szarpaninę mężczyzn z raną ręki w okolicy żył. Trzecia sytuacja dotyczyła dwóch osób z zatrzymaniem krążenia. Natychmiast przeszliśmy do udzielania pierwszej pomocy. Zawody ukończyliśmy z wyróżnieniem.

Honorata Husiatyńska
Zmieniony: Niedziela, 27 Maj 2018 20:08