Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Konkurs Gastronomiczny
Wyszukiwarka
Reklama
Klasyliada 2018– wyniki eliminacji międzyklasowych Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 16 Kwiecień 2018 08:49

 

W dniach 5.04 – 9.04. 2018 roku odbyły się eliminacje Klasyliady - turnieju wiedzy o historii i dniu dzisiejszym Zespołu Szkół Gastronomicznych. Wzięło w nich udział 24 klasy wchodzące w skład Zespołu Szkół Gastronomicznych w Białymstoku. Zgodnie z założeniami do finału zakwalifikowały się cztery trzyosobowe zespoły klasowe (po dwa z klas I-II i III-IV) które uzyskały najwyższe wyniki w eliminacjach.

W rozgrywce finałowej, która odbędzie się 19 kwietnia 2018r. o godz. 11.40 w świetlicy szkolnej, wezmą udział zespoły reprezentujące klasy: I TC, I TF, IV TF oraz IVTG. Szczegółowe wyniki eliminacji dostępne u organizatorów Klasyliady.

W imieniu organizatorów Klasyliady Wojciech Brański

Zmieniony: Poniedziałek, 16 Kwiecień 2018 08:55