Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Wycieczka do laboratorium Politechniki Białostockiej Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 16 Kwiecień 2018 08:34
Dnia 10 kwietnia uczniowie z klas III i IV pod opieką Pani Ireny Charytoniuk wybrali się na zajęcia chemiczne na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej. Każdy z nas miał za zadanie zbadać właściwości i zidentyfikować kationy. Zrobiliśmy to w bardzo szybkim czasie i bez żadnych problemów. Dzięki takim zajęciom mogliśmy zobaczyć jak wygląda chemia doświadczalna i wykorzystać zdobytą wiedzę książkową w praktyce. Wykonywane doświadczenia sprawiły nam wiele radości, dały możliwość podszkolenia umiejętności, a także miło spędziliśmy czas pośród pracowników tamtejszej placówki, którzy z chęcią przekazywali nam wiedzę odnośnie reakcji, które zachodziły w probówkach. Mamy nadzieję że wiedza którą zdobyliśmy na politechnice białostockiej długo zostanie nam w pamięci oraz zaowocuje w naszej dalszej edukacji.

Monika Markowska i Ola Roszczenko kl. IIITF
Zdjęcia

 
 
 
 
 

Zmieniony: Poniedziałek, 16 Kwiecień 2018 08:49