Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Konkurs Gastronomiczny
Wyszukiwarka
Reklama
Konkurs plastyczny WIARA W SIEBIE DAJE SIŁĘ Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Środa, 21 Luty 2018 12:34

Konkurs rozpoczyna się 26-go lutego 2018 r. i trwać będzie do 23-go marca 2018. Temat prac konkursowych brzmi: "WIARA W SIEBIE DAJE SIŁĘ". W konkursie mogą brać udział uczniowie klas 1,2 i 3 Zespołu Szkól Szkół Gastronomicznych.

Organizatorem konkursu jest Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół Gastronomicznych w Białymstoku . Inicjatorem i fundatorem nagród jest prowadzący zajęcia profilaktyczne pan Sławomir Pyrko . Celem konkursu jest rozwijanie kreatywności poprzez różnorodne formy artystycznego wyrazu jako element programu profilaktycznego "NAJTRUDNIEJ JEST UWIERZYĆ W SIEBIE". Prace konkursowe należy złożyć w gabinecie pedagoga szkolnego do dnia 16-stego marca 2018 roku.
Zanim przystąpisz do konkursu, dokładnie przeczytaj regulamin (kliknij aby go przeczytać)