Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Wyjazd do Hiszpanii Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Piątek, 26 Styczeń 2018 12:50

 

 

Spotkanie rekrutacyjne uczniów aplikujących do wyjazdu do Hiszpanii w ramach programu Erasmus+, odbędzie się dn. 07.02.2018. od godz.15.30 w salach nr 12 i 13. Uczniowie winni zgłaszać się sukcesywnie po zakończonych zajęciach. Spotkanie będzie obejmowało: test pisemny z jęz. angielskiego, rozmowę z pedagogiem szkolnym, rozmowę kwalifikacyjną oraz rozmowę w jęz. angielskim.

B. Dziarnowska - szkolny koordynator projektu.

Zmieniony: Piątek, 26 Styczeń 2018 12:53