Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
DZIĘKUJEMY Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 08 Styczeń 2018 10:19
W dniach 5.12 – 15.12 2017 r. w ZSG odbył się KIERMASZ BOŻONARODZNIOWY.
Jak co roku, zorganizowany został przez wolontariuszy Szkolnego Koła WOLONTARIATU, przy pełnej entuzjazmu i zaangażowania pomocy uczniów klasy I TC.
Dochody miały być przeznaczone na rzecz potrzebujących uczniów lub pracowników naszej szkoły. Kiermasz poprzedziły warsztaty, podczas których chętna młodzież, pod czujnym okiem p. Beaty Żukowskiej i Marii Brańskiej, samodzielnie wykonywała ozdoby bożonarodzeniowe. Dzięki wsparciu i stałej już współpracy z młodzieżą I LO udało się pomóc jednemu z uczniów naszej szkoły i tuż przed świętami wręczyć mu 1200 zł.
Zaskoczeniu, zachwytom, zawstydzeniu…. i wdzięczności nie było końca.

Dziękujemy więc wszystkim nauczycielom i uczniom, którzy z ogromną życzliwością odnoszą się do w/w inicjatywy. Dziękujemy za dzielenie się z nami nowymi pomysłami, materiałami, uwagami i… dobrym sercem. Zapraszamy jednocześnie do dalszej współpracy, bo w tym roku karnawał jest bardzo krótki a potrzebujących wielu. Następny świąteczny kiermasz więc ...tuż, tuż.

Opiekunowie:
Szkolnego Koła WOLONTARIATU
i
Szkolnego Koła CARITAS