Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
500 – lecie Reformacji na ziemiach polskich – wyniki konkursu Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Środa, 03 Styczeń 2018 00:17


15 grudnia 2017 roku, w siedzibie organizatora, zostały wręczone nagrody laureatom IX Międzyszkolnego Konkursu Historycznego na najlepszą prezentację multimedialną lub film „500 – lecie Reformacji na ziemiach polskich”, którego organizatorem jest Zespół Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego w Białymstoku. Wśród laureatów Konkursu znalazła się, zdobywczyni Nagrody Głównej, w kategorii prezentacja multimedialna, Justyna Tekień, uczennica klasy III TE Zespołu Szkół Gastronomicznych w Białymstoku.

 

 


Zapraszam do zapoznania się, ze slajdami nagrodzonej prezentacji.

ZOBACZ



Oprócz Justyny w konkursie wzięło udział jeszcze troje uczniów naszej szkoły: Patryk Kamiński z kl. II TD, Natalia Boćkowska z kl. III TD, Monika Markowska z kl. III TF. Chcąc przedstawić czytelnikom efekty ich pracy zapraszam do zapoznania się z kompilacją slajdów konkursowych prezentacji. Mimo tego samego tematu, przedstawiają różne, autorskie, spojrzenia na tytułową tematykę, choć pewnych powtórzeń nie udało się uniknąć. Ich cechą wspólną jest natomiast walor edukacyjny.

 

ZOBACZ


Uczniów do konkursu przygotował oraz opieką merytoryczną otoczył nauczyciel historii Wojciech Brański.


Wojciech Brański

 

Zmieniony: Poniedziałek, 08 Styczeń 2018 10:19