Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Informacja o Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 19 Grudzień 2017 12:24

Departament Edukacji Urzędu Miejskiego w Białymstoku uprzejmie informuje, iż Zarządzeniem Nr 1217/17 Prezydenta Miasta Białegostoku z dnia 13 października 2017 r. został wskazany na terenie Miasta Białegostoku Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Waldemara Kikolskiego w Białymstoku przy ul. Antoniuk Fabryczny 40, do pełnienia funkcji wiodącego ośrodka koordynacyjno-rehabilitacyjno-opiekuńczego.

Pełny list w formacie PDF