Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Wycieczka - 25 Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Środa, 06 Grudzień 2017 15:25
24 listopada 2017r. uczniowie klasy IV TA i III TW wraz z opiekunami: Panią Grażyną Zawadzką i Agnieszką Okuniewską wzięły udział w 25 Międzynarodowych Targach Turystycznych w Pałacu Kultury i Nauki. Wyruszyli pociągiem o godzinie 7.30 i byli ma miejscu ok. godziny 10.00.
Największą uwagę uczestników przykuwały stoiska, które w atrakcyjny sposób przedstawiały swoje usługi. M.in. hotel Palm World Side Resort & Spa w Tajlandii, którego reprezentantka ręcznie wyszywała pamiątki czy też ,,Krasnoludek" zachęcający do odwiedzenia Wrocławia.
Dużym zainteresowaniem cieszyła się równie firma APIMED MEDOVINA- słowackie miody pitne. Świetną strategią reklamową okazały się wręczane przez gospodarzy ulotki,gazetki i drobne gadżety charakteryzujące dane miejsce.
To wydarzenie stanowiło doskonałe forum wymiany wiedzy, doświadczeń oraz promocji regionów z całego globu. Można tam było zapoznać się z ofertami biur podróży, hoteli, schronisk młodzieżowych, a także przyjrzeć się kulturom poszczególnych państw.
Z pewnością takie wyjazdy przynoszą ogromną korzyść uczniom, ponieważ mogą zaobserwować jak wygląda wykonanie ich zawodu w praktyce, a także poszerzyć wiedzę na ten temat.
 
Aleksandra Wynimko i Kamila Baranowska
 

 

 

Zmieniony: Środa, 06 Grudzień 2017 22:17