Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Gastronomik czyta dzieciom vol. 3 Drukuj Email
Wtorek, 17 Październik 2017 20:15

Gastronomik czyta dzieciom vol. 3

Uprzejmie informujemy, że nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Gastronomicznych po raz kolejny wzięli udział w akcji „ Wychowanie przez czytanie”. W ramach rozwijania owocnej współpracy z filią nr 13 Książnicy Podlaskiej nasi wychowankowie czytali baśnie braci Grimm. Uważamy, że tego typu aktywność niesie ze sobą wachlarz pozytywnych aspektów, którego wartość merytoryczną i wydźwięk społeczny trudno przecenić. Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję.

Dziękujemy za pomoc następującym uczniom:

Marta Barszczewska ( III TE )

Marlena Okuła ( II ZB )

Agata Puciłowska ( IV TE )

Katarzyna Sopek ( IV TE )