Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Konkurs Gastronomiczny
Wyszukiwarka
Reklama
I Ty zostaniesz Filantropem Drukuj Email
Wtorek, 19 Wrzesień 2017 11:01

 


W życiu każdej szkoły zdarzają się piękne chwile. Ogromny wachlarz pozytywnych emocji wypełnił mury biblioteki ZSG za sprawą ogromnego serca Pana Wiesława Zujko. Otrzymaliśmy od profesora mnóstwo książek – klasykę polskiej literatury, encyklopedię „Gutenberga” oraz szereg lektur niezwykle przydatnych naszym uczniom. Wartością dodaną prezentu jest fakt, że książki są w idealnym stanie, nie wyłączając pięknych opraw z pozłacanymi grzbietami. Bardzo dziękujemy za ten szlachetny podarunek.

Nauczyciele Bibliotekarze

 

Zmieniony: Wtorek, 19 Wrzesień 2017 11:15