Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Medal Diligentiae dla Kamili Baranowskiej! Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Czwartek, 14 Wrzesień 2017 20:26
W dniu 5 września, podczas uroczystej Miejskiej Inauguracji Roku Szkolnego 2017/2018 nasza uczennica, Kamila Baranowska ( kl. IVTA ) otrzymała z rąk zastępcy Prezydenta Miasta Rafała Rudnickiego medal i certyfikat Diligentiae- za pilność, rzetelność, aktywność społeczną, dążenie do rozwoju, uczynność. Jest to niezwykle ważne i honorowe wyróżnienie edukacyjne. Medal Diligentiae ustanowił Stanisław August Poniatowski dla uhonorowania najlepszych uczniów szkół Komisji Edukacji Narodowej. I to właśnie w Białymstoku.
W trakcie uroczystości zostali wyróżnieni uczniowie i ich mistrzowie – nauczyciele towarzyszący młodzieży na drodze rozwoju.

Gratulujemy!