Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Narodowe czytanie Drukuj Email
Poniedziałek, 11 Wrzesień 2017 22:09

 

Uczniowie ZSG na Narodowym Czytaniu 2017


Z nieskrywaną radością informujemy, że nasi uczniowie – Katarzyna Sopek oraz Przemysław Ziuzia dnia 5.09.2017 zostali laureatami (zajęli równoległe drugie miejsca) podczas konkursu Narodowego Czytania. W ramach rozwijania owocnej współpracy naszej biblioteki z filią nr 13 Książnicy Podlaskiej otrzymaliśmy kolejne zaproszenie na imprezę czytelniczą.

W tym roku lekturą, która zwyciężyła w ogólnopolskim plebiscycie był dramat Stanisława Wyspiańskiego „Wesele”. Portret pisarza, który wykonała uczennica II TE Marta Barszczewska pięknie wkomponował się w scenerię spotkania literackiego. Uczniowie otrzymali dyplomy, a biblioteka ZSG została wzbogacona o kolejne pozycje książkowe. Gratulujemy pięknej postawy i godnego reprezentowania szkoły następującym wychowankom:


Marta Barszczewska  ( III TE )
Agata Puciłowska       ( IV TE)
Katarzyna Sopek        ( IV TE)
Przemysław Ziuzia      ( IV TD)

Nauczyciele Bibliotekarze   

     

Zmieniony: Wtorek, 19 Wrzesień 2017 10:57