Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Dzień Dziecka w przedszkolu Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Piątek, 09 Czerwiec 2017 19:33

Już po raz trzeci młodzież z Zespołu Szkół Gastronomicznych w Białymstoku miała okazję razem z dziećmi z Przedszkola Samorządowego nr 64 sporządzić wybrane potrawy. Tym razem odbyło się to 1 czerwca 2017r., czyli w Dzień Dziecka. Młodzież z naszej szkoły pomagała tego dnia przedszkolakom sporządzić deser - owoce z bitą śmietaną, a następnie czytała dzieciom bajkę, co spotkało się z ich dużym zainteresowaniem.


Joanna Gudowska
Anna Samborska

Zdjęcia