Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Mikołajki 2016 –ZSG DLA ZS16 Drukuj Email
Piątek, 23 Grudzień 2016 20:44

 

 

W życiu każdej szkoły zdarzają się piękne chwile. Nie inaczej było 5 grudnia 2016 roku, gdy uczniowie ZSG wykazali się niespotykaną życzliwością wobec uczniów z Zespołu Szkół numer 16.

Szeroki wachlarz pozytywnych emocji, trud, zaangażowanie, nieopisana bezinteresowna pomoc- wszystkie te jakże pożądane cechy skumulowały się tego dnia w idealny obraz ucznia, który jest kwintesencją pracy każdego pedagoga. Uczniowie przygotowali kilka konkursów, uczyli malowania, grali w gry edukacyjne itd. itd. z uczniami, którzy mają o wiele trudniej w życiu i nasi wychowankowie idealnie sprawdzili się w opisywanej funkcji. Ciężko jednak znaleźć słowa, które w pełni oddadzą podziw dla ich zachowania, w związku z czym pozwolę sobie zacytować słowa Pani koordynatorki z ZS 16 : " Jak wy to robicie, że macie tak fantastyczną młodzież" i niech te słowa będą najlepszym świadectwem i dowodem na szlachetną postawę naszych uczniów.

Nauczyciele Bibliotekarze

Bardzo dziękujemy następującym uczniom:

  • Marta Barszczewska ( IITE)

  • Natalia Boćkowska ( II TD)

  • Michał Kaliszewski ( IV TD)

  • Natalia Minko ( III TE)

  • Paulina Prus (IIZD)

  • Gabriela Tarasiewicz (II ZD)

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FOTO-RELACJI :