Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Gastronomik czyta dzieciom vol. 2 Drukuj Email
Piątek, 23 Grudzień 2016 20:23

 

 

Uprzejmie informujemy, że w tym roku odbyła się kolejna edycja akcji, która ma na celu propagowanie czytelnictwa oraz promocję szkoły, czyli: „Gastronomik czyta dzieciom”. Nasi uczniowie wybrali się do siedziby filii numer 13 Książnicy Podlaskiej na specjalne zaproszenie Kierowniczki –Pani Jolanty Syty.

Uczniowie w ramach roku Sienkiewicza czytali baśnie i legendy naszego pisarza. Nie zabrakło również gier i zabaw edukacyjnych, nasza wizyta spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem. Rozdaliśmy również wyroby cukiernicze przygotowane na tę okazję specjalnie przez Centrum Kształcenia Praktycznego przy Zespole Szkół Gastronomicznych. Zwieńczeniem wizyty było otrzymanie dyplomów przez naszych wychowanków oraz potężnej ilości książek ,które oczywiście niezwłocznie zostały wykorzystane na potrzeby akcji „Uwolnij Książkę vol. 5”

Bardzo dziękujemy następującym uczniom:

  • Marta Barszczewska ( IITE)

  • Paulina Prus (IIZD)

  • Gabriela Tarasiewicz (IIZD)oraz Centrum Kształcenia Praktycznego, które po raz kolejny wspiera nas w naszych działaniach.

 

Nauczyciele Bibliotekarze

Zdjęcia z tego roku: 

Przypomnienie zdjęć sprzed roku:Zmieniony: Piątek, 23 Grudzień 2016 20:44