Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
POSŁUCHAJCIE LUDKOWIE !!! Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Sobota, 10 Grudzień 2016 00:43

Co Wy na to, żeby w naszej szkole powstała grupa TEATRALNO - KABARETOWA? Moglibyśmy wystawiać fragmenty znanych dramatów, ale także skecze i kabarety, które stworzymy sami. Myślę, że warto spróbować! Czekam na wszystkich, którzy "czują ducha teatru" oraz na tych, którzy jeszcze o tym nie wiedzą. Na razie nie ma wyznaczonego terminu spotkania organizacyjnego. Zapraszam na przerwach do sali 107. Jest już kilka osób chętnych do udziału w takich zajęciach. Przyjdź, zobacz, spróbuj! DOTKNIJ TEATRU! TO NIE BOLI.Serdecznie zapraszam!

Urszula Pilcicka, nauczycielka języka polskiego

Zmieniony: Sobota, 10 Grudzień 2016 00:49