Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Konkurs Gastronomiczny
Wyszukiwarka
Reklama
W ZSG mamy kolejnych 12 BARMANÓW ! Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 29 Listopad 2016 22:07
W dniach 11-13.11.2016 roku w naszej szkole odbył się Kurs Barmański Level A przeprowadzony przez Pana Dariusza Kosiorka mistrza barmańskiego Master Bartender i długoletniego Brand Ambasador firmy Bacardi – Martini w Polsce.
Pracownia obsługi konsumenta na te trzy dni zajęć zamieniła się w najwykwintniej wyposażony bar, a uczestnicy kursu zgłębiali towaroznawstwo napojów alkoholowych i poznawali tajniki miksologii sporządzając i degustując różnorodne napoje mieszane.
Kurs kończy egzamin teoretyczny i praktyczny po zdaniu, którego uzyskuje się certyfikat barmana w zakresie podstawowym, który jest niezbędny do dalszego podnoszenia kwalifikacji w tym zawodzie na kursie II stopnia.
Wszyscy uczestnicy uzyskali wymarzone kwalifikacje i certyfikaty rekomendowane przez Stowarzyszenie Polskich Barmanów - Polish Bartenders Association (SPB jest jedynym reprezentantem Polski w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Barmanów International Bartenders Association - IBA).

Po informacje na temat następnego kursu, który odbędzie się za rok, zapraszamy do Pani Marii Bazylewicz-Radio, która jest organizatorem tego kursu.
Jako uczestnik tegorocznego kursu POLECAM, bo jak to powiedział nam Pan Kosiorek: „Kurs daje odpowiedź, czy to co robisz, chcesz robić dalej, bądź czy to z czym zetknąłeś się po raz pierwszy, może być Twoim sposobem na życie.”

-Magdalena Waszczeniuk, klasa IV TA – BARMAN LEVEL A Wink
 
 
 

 
Zmieniony: Wtorek, 29 Listopad 2016 22:15