Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Gastronomik Biega 2015-2016 Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Piątek, 02 Wrzesień 2016 11:45

G A S T R O N O M I K    B I E G A

ROK SZKOLNY 2015/2016

Grand Prix Zwierzyńca 2016 to kolejna edycja imprezy z serii „Polska Biega” która udanie wpisała się w kalendarz wydarzeń sportowych Białegostoku. GP jest cyklem imprez biegowych organizowanych co miesiąc od lutego do czerwca + Puchar Zwierzyńca w październiku.

Każdorazowo trasa biegu na dystansie 10 km poprowadzona zostanie ścieżkami i alejkami Parku Konstytucji 3 Maja oraz Lasu Zwierzynieckiego. Uczestnicy biegu startują w okolicach Pomnika Żołnierzy 42-go Pułku Piechoty w Parku Konstytucji 3 Maja, tam również zlokalizowana jest meta. Zgodnie z formułą Grand Prix, za każdy start zawodnik otrzymuje określoną ilość punktów adekwatną do zajętego miejsca. W końcowej klasyfikacji liczy się łączna ilość zdobytych punktów we wszystkich startach, z pominięciem startu najsłabszego lub ewentualnego opuszczenia jednego z nich. Uroczyste ogłoszenie wyników i dekoracja najlepszych biegaczy nastąpi po ostatnim z cyku biegu. Limit zawodników w każdym biegu wynosi 200 osób.
 
I Grand Prix  Luty 2016
 
 
 
 
 
 

Pomysł  powstał w październiku 2015 roku i wynikał   częściowo z popularności i mody na bieganie oraz działań promocyjnych szkoły w środowisku lokalnym. Dyrektor szkoły ufundował młodzieży koszulki reklamujące naszą szkołę i sponsoruje wpisowe za każdego uczestnika biegu.

To prosta, zdrowa i tania forma reklamy naszej szkoły.

II Grand Prix Marzec 2016

 

Startujemy w otwartej, cyklicznej imprezie biegowej pod nazwą „Grand PRIX Zwierzyńca” objętej patronatem Prezydenta miasta Białegostoku.

Uroczyste ogłoszenie wyników i dekoracja najlepszych biegaczy nastąpiło po ostatnim z cyklu biegu w dniu 19 czerwca 2016 r. na Stadionie Miejskim w Białymstoku.

III Grand Prix Kwiecień 2016

Do grona Partnerów „ Grand Prix Zwierzyńca” dołączyła Fundacja „POMÓŻ IM”, która prowadzi jedyne w północno – wschodniej Polsce Domowe Hospicjum dla Dzieci. Za każdą osobę, która wystartuje  w GP Zwierzyńca, nasz sponsor agencja 3FORM, wpłaca na rzecz Fundacji 5 zł, stąd wciąż aktualne hasło:  

BIEGASZ = POMAGASZ!

Ogółem startowały 23 osoby, w tym 11 chłopców i 12 dziewcząt i choć część z tych uczestników traktowała udział instrumentalnie  (dla wyższej oceny z wf, dla punktów z zachowania) generalnie impreza aktywizuje do zdrowego trybu życia coraz większą liczbę uczestników (I edycja – 3 osoby, V edycja – 12).

IV Grand Prix Maj 2016

 

Na szczególne wyróżnienie zasługuje Damian Niemyjski, uczestnik wszystkich edycji cyklu oraz Adrianna Mściwujewska z najlepszym wynikiem – 43’22 min.

Andrzej Nocny

 FINAŁ Grand Prix Czerwiec 2016

 

 

Zmieniony: Piątek, 02 Wrzesień 2016 12:18