Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Konkurs Gastronomiczny
Wyszukiwarka
Reklama
Gastronomik na Forum Szkół Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Środa, 15 Czerwiec 2016 10:58

10 czerwca, w ramach XVII edycji Białostockiego Forum Szkół pt. "Być dla innych" odbyła się Debata Samorządów Uczniowskich Szkół Ponadgimnazjalnych.  Tematem tegorocznej debaty była teza "Więcej korzyści jest z dawania aniżeli z brania". Honorowy Patronat nad Forum Szkół odjął Prezydent Miasta Białegostoku, zaś tegorocznym gospodarzem był Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stanisława Staszica w Białymstoku.

W Projekcie Szkolne Debaty Samorządowe, który był realizowany od kwietnia do czerwca, nie mogło zabraknąć naszej szkoły, którą dzielnie reprezentowały uczennice klasy II TE - Magdalena Śliwonik i Katarzyna Sopek. Dziewczęta przygotowywały się do debaty biorąc udział w licznych szkoleniach i warsztatach: emisja głosu, komunikacja interpersonalna, wystąpienia publiczne, wystąpienia z mikrofonem, protokół dyplomatyczny/112 oraz debaty próbne.

- Cieszę się, że mogłam wziąć udział w tym projekcie - przyznaje Magda. Uczyłam się nowych umiejętności, które przydadzą mi się w dorosłym życiu. Ponieważ bardzo lubię śpiewać i próbuję swych sił na scenie, najbardziej podobały mi się zajęcia z emisji głosu.

- Poznałyśmy wielu fajnych ludzi.  To była niezapomniana przygoda - dodaje Kasia.

Dziewczętom dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły i życzymy dalszych sukcesów.

Edyta Turel

*************

 

 

 

Zmieniony: Środa, 15 Czerwiec 2016 12:27