Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
NIE WARTO RYZYKOWAĆ ! Drukuj Email
Poniedziałek, 09 Maj 2016 22:50

Uprzejmie informujemy, że biblioteka Zespołu Szkół Gastronomicznych została wzbogacona o serię filmów pt. „Nie warto ryzykować”, które trąca o zagrożeniach czyhających na młodzież, m.in. przemoc w szkole, subkultury, używki itd. Dodatkowo otrzymaliśmy profesjonalnie opracowane scenariusze godzin wychowawczych.
 

Dziękujemy Biurze Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miejskiego w Białymstoku za pożyteczny prezent, którego wymiar edukacyjny trudno przecenić. Jednocześnie zapraszamy wszystkich do biblioteki w celu obejrzenia wspomnianych rzeczy.

Nauczyciele Bibliotekarze

Zmieniony: Poniedziałek, 09 Maj 2016 22:55