Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Konkurs Gastronomiczny
Wyszukiwarka
Reklama
„365 Obiadów” - Lucyna Ćwierczakiewiczowa Drukuj Email
Poniedziałek, 18 Kwiecień 2016 23:32

W ramach owocnej współpracy z innymi bibliotekami otrzymaliśmy od Kierowniczki Filii nr 13 Książnicy Podlaskiej - Pani Jolanty Syty prawdziwą perłę wśród książek o gastronomii – „365 Obiadów” Lucyny Ćwierczakiewiczowej. Z okazji posiadania tego niesamowitego prezentu Dyrektor Szkoły – Pan Marek Józefowicz zgodził się na wysłanie książki do introligatora, co spowodowało, że aktualnie „365 Obiadów” to idealna kompilacja treści i formy, Bawi ucząc, ucząc bawi, jest pięknem dla oka, energią dla umysłu i balsamem dla duszy.

Współczesne wydania klasycznych dzieł polskiej sztuki kulinarnej są doskonałą publikacją zarówno dla miłośników tradycyjnej kuchni, jak i entuzjastów posiłków opartych na naturalnych produktach. Słynne książki Lucyny Ćwierczakiewiczowej utrzymane w klimacie staroświeckiego domostwa przenoszą czytelnika do świata pełnego ciepła, zapachów, bogactwa zasobnych spiżarni i cynowych naczyń. Czytelnik znajdzie w nich przepisy na cały rok od: ciast, nalewek i kompotów zaczynając, po konfitury, syropy, marynaty i sery.


ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO BIBLIOTEKI W CELU OBEJRZENIA NASZEGO NOWEGO NABYTKU. KONIECZNIE!

Nauczyciele Bibliotekarze

Zmieniony: Poniedziałek, 18 Kwiecień 2016 23:37