Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Forum Szkół w Choroszczy Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 05 Kwiecień 2016 23:21


W dniu 14.03.2016 roku w Choroszczy odbyło się Forum Szkół Ponadgimnazjalnych. Na tej uroczystości nie mogło zabraknąć oczywiście przedstawicieli Zespołu Szkół Gastronomicznych.
 
Uczniowie uzbrojeni w catering, gadżety reklamowe, ogrom wiedzy i dużą chęć działania ochoczo reprezentowali swoją szkołę. Gimnazjaliści z dużą dozą ciekawości wypytywali o przeróżne aspekty działalności szkoły, choć tradycyjnie prym wiodła, powtarzająca się jak mantra kwestia możliwości zatrudnienia po ukończeniu ZSG. Działania promocyjne trwały dwie godziny i przez ten czas przez stoisko reklamujące szkołę przewinęło się mnóstwo osób. Poza uczniami rozmawiali z nami również pracownicy i nauczyciele z lokalnych placówek oświatowych. Rozdaliśmy prawie całą pule rekwizytów promocyjnych, nie inaczej stało się z cateringiem.

Serdecznie dziękujemy następującym uczniom za udział w promocji szkoły:
1. Paulina Cieciorko  III TF)
2. Kamila Witkowska (III ZA)
3. Rafał Nalewajko (III ZB)
4. Paweł Wróblewski (IV TE)

Maciej Kułak
Zespół ds. Promocji Szkoły
 
 
 

Zmieniony: Wtorek, 05 Kwiecień 2016 23:38