Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Choinka PCK 2016 Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Środa, 30 Marzec 2016 23:34
W dniu 27 lutego 2016 roku w Zespole Szkół Gastronomicznych w Białymstoku odbyła się „Noworoczna choinka” dla podopiecznych Polskiego Czerwonego Krzyża w Białymstoku.
 
Na gości czekał piękny stół przygotowany przez panią Helenę Popławską – Woszczenko wraz z uczniami klasy II TE i słodki poczęstunek przygotowany przez młodzież (klasy cukiernik, kucharz i technikum) i nauczycieli oraz wiele niespodzianek między innymi koncert kolęd i piosenek w wykonaniu uczniów ZSG przygotowane pod kierunkiem pani Jolanty Baranowskiej: gry, zabawy i konkursy z nagrodami dla dzieci.

Na uroczystości zgromadzili się licznie: dzieci wraz z rodzicami, obsługujący uczniowie szkoły klas II TE i II TD i nauczyciele: Małgorzata Daniłowicz, Anna Samborska, Joanna Gudowska i Katarzyna Sawicka. Nie zabrakło także najważniejszego gościa - Świętego Mikołaja, który wręczył dzieciom paczki przywiezione z podlaskiego oddziału PCK przygotowane przez panią Wandę Nowacką. Dzieci w oczekiwaniu na św. Mikołaja oddały się tańcom i zabawom karnawałowym.

Gdy już przybył ten niecierpliwie oczekiwany Gość - obdarował wszystkie dzieci i ich rodziców prezentami. Na zabawie pojawił się również pan Dyrektor bardzo entuzjastycznie przywitany przez dzieci.

opr. Katarzyna Sawicka

---------------

Zmieniony: Czwartek, 31 Marzec 2016 00:25